Oyun

Apex Legends İlk Yeni Silahı Havoc’u Oyuna Ekledi

Respawn Entertainment sağlam adımlar ile oyun dünyasını alt üst etme peşinde

Respawn Entertainment, Apex Legends‘ın bir canlı servis oyunu olma niyetinde olduğunu söyledi ve bu, gelecekte ortaya çıkan değişiklikleri ve etkinlikleri göreceğimiz anlamına geliyor. Bunların tam olarak ne olduğu henüz belli değil. Ancak oyuncular bugün ilk defa uzun zamanlı Apex Legends’ın tadına varacaklar, bunun yanında birkaç düzenlemeyi de içeren yeni bir güncelleme yapacaklar.

Yeni fragmanda Respawn, oyunun bu ayın başlarında başlamasından bu yana Apex Legends’a eklediği ilk yeni silahı gösterdi. Silah, R-301 Carbine veya Devotion hafif makineli tüfek gibi mevcut silahlara benzer şekilde elle çalışan tam otomatik bir saldırı tüfeği gibi görünen Havoc enerji tüfeğidir. Havoc şu anda oyunda aktif. Fragmandaki aksiyonları kontrol edebilirsiniz.

Havoc’un yer aldığı Apex Legends fragmanı

Havoc hakkında videoda görüldüğü gibi en ilginç şey, Apex Legends’deki diğer silahlardan farklı olmasıdır. İki çeşit “hop-up” eki kabul eder; bunlar, performanslarını değiştiren belirli silahlara ekleyebileceğiniz daha nadir eşyalardır. Ancak genellikle silahlar sadece bir tür hop-up yapmayı destekler. Örneğin, Devotion LMG için, tabanca ateş etmeye başladığında şarj süresini hızlandıran Turbocharger hop-up’ını ekleyebilirsiniz. Prowler hafif makineli tüfek, tabancayı varsayılan patlama-ateş modundan daha ölümcül kılan tam otomatik bir moda geçiren Select Fire hop-up’ını alabilir.

Fragman, Havoc’un Turbocharger hop-up’ına ya da Select Fire hop-up’ına dayanabileceğini ve her birinin silah üzerinde farklı bir etkisi olduğunu gösterir. Turbocharger, hızı yükseltir. Devotion gibi tam otomatik modda tabancanın en yüksek hızına ulaşır. Havoc, tam enerji mermi yayma potansiyeline ulaşmadan önce kısa bir şarj süresine sahip gibi görünüyor. Turbocharger ile, tabanca kısa ve orta mesafelerde oldukça etkili görünüyor.

Bu silahta çok yönlülük ve Apex Legends’de gördüğümüzden çok daha fazlası var. Havoc ayrıca, Apex cephaneliğine gelecekteki ilavelerin, eklere bağlı olarak daha fazla kişiselleştirme sunabileceğini ve maçta bulduğunuzda oyunda bulunan yağmalamayı önerebileceğini öne sürüyor. Bu, Apex Legends’ın ilk sezonunda gerçekleşecek olası değişiklikleri oldukça güçlü hale getirebilir, ancak kesin olarak öğrenmek için Mart ayına kadar beklememiz gerekecek. Oyundaki en iyi silahları öğrenmek için Apex Legends En İyi Silahlar konumuzu inceleyebilirsiniz. Ayrıca hangi ganimetlerin haritanın neresinde olduğunu bilmek istiyorsanız Apex Legends Ganimet Yerleri konumuza göz atabilirsiniz.
Oyun dünyası hakkındaki diğer gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün