HaberTeknoloji
Trend

Samsung Galaxy Note 10+’ın Görselleri Ortaya Çıktı !

Samsung Galaxy Note10+ Görselleri

Samsung Galaxy Note 10+ Net Görselleri İle Ortaya Çıktı !

Samsung’un, tanıtımını 7 Ağustos’ta yapacağı yeni amiral gemilerinden olacak olan Samsung Galaxy Note 10+’ın tasarımı net görseller ile birlikte ortaya çıktı. Yeni Note serisinde, Bixby tuşu ve kulaklık girişi bulunmayacak görünüşe göre.

Samsung, amiral gemisi Galaxy Note10 serisini 7 Ağustos’ta New York’ta düzenleyeceği bir etkinlikle tanıtacaktı ancak henüz basın tanıtımı yapılmadan cihazın özellikleri ve tasarımı ve neredeyse bütün bilgiler ortaya çıktı. Samsung belgelerinin ortaya çıkmasıyla birlikte internete düşen bu bilgilerin doğruluğu da kesinleşti.

Samsung, telefon daha çıkmadan önce gerekli olan tüm doküman işlerini halletti ki bu işlem, çıkan her yeni telefonda gerçekleştirilen standart bir prosedür. Ancak bu dokümanlar, telefona dair görselleri de içeriyor ve dokümanda yer alan görseller, daha önce ortaya çıkan bilgileri doğruluyor.

Samsung Galaxy Note10+

Telefon, aynı Samsung Galaxy S10’da olduğu gibi tek yuvarlak bir çentiğe sahip ve Note10+’ın ön kamerası ekranın tam ortasında bulunuyor. Telefonun arka tarafında dikey şekilde konumlandırılmış üçlü kamera modülü cihazın sol tarafında bulunuyor. Flaşın altında, dördüncü bir kamera bulunuyor ki bu da cihazın daha büyük ve pahalı olan Galaxy Note10+ olduğu anlamına geliyor. Samsung, Note10+ ile benzer temel tasarımlara sahip olan daha küçük bir Note10 sürümünü de satışa sunacak

Samsung Galaxy Note10+

Note10 basın görsellerinde de daha önce gördüğümüz üzere bu cihazda da herhangi bir kulaklık girişi ya da Bixby butonu bulunmuyor. Telefonla ilgili ortaya atılan iddialardan bir diğeri microSD kart desteği bulunmayacağı yönündeydi ancak FCC belgelerinde ortaya çıkan görseller itibarıyla bunu doğrulamak mümkün değil. Dokümanlarda ortaya çıkan bilgiler arasında telefonun boyutunun 162,5 mm x77,6 mm olduğu görülüyor. Cihazın ekran boyutu ise 6,7 inç.

İlgili Makale

FCC belgelerinde cihazın çift bant Wi-Fi desteği bulunduğu da yer alıyor. Bu da cihazın Wi-Fi 6 (802.11ax) kullanıldığı anlamına geliyor. Cihazda ayrıca Bluetooth 5.0 ve LTE desteği de bulunuyor.

Daha Fazla Göster

M.Mustafa SAYI

CodeSoftware Co-Founder

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün