Oyun

League of Legends’e Gelecek Olan Güncellemenin Yenilikleri Belli Oldu

League of Legends'e gelcek olan yeni güncellemenin notları yayınlandı bir çok karakterde değişiklik yapıldı

Oyuncular tarafından vazgeçilmez bir hale gelen League of Legends 2009 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana bir çok yenilik ve değişiklik yaşadı. Günümüzde oyuncu kitlesini korumaya ve attırmaya devam ediyor. 9.11 güncellemesi ile bazı karakterlerin güçlerinde değişiklik yapıldı. Bu yazımızda size yapılan tüm değişiklikle hakkında bilgi vereceğiz.

League of Legends Diana

Diana’nın ulti özellikleri az da olsa arttırılmış. Buna ek olarak bekleme süreleride azaltılmış. Diana’nın, Hilal Saldırısı ultisine yeni bir savaş sisi eklendiğini de belirtelim.

League of Legends Teemo

Teemo, yeni güncellme ile yeniden düzenlendi. Teemo’nun ultisi’nin gücü azaltılmış olsa da hala güçlü karakterlerim arasında yer alıyor. Teemo’nun temel saldırılarında da değişiklikler yapıldı. Yeni Teemo, 4 saniyede bir kez 24-180 aralığında hasar veren bir yeni bir zehir kullanıyor artık.

League of Legends Wukong

Wukong’un düşmana hasar vediği sırada ortaya çıkan yeni bir efekt eklendi. Kahramanımızın iyileştirilme oranlarında da değişiklik yapılmış. Artık ulti kullanıldığı zaman diğer büyüleri de kullanılabilir durumda.

League of Legends Malphite

Bu kahramanımız güncelleştirmenin en şanslısı sayılabilir. Temel saldırı hızı hariç diğer tüm özellikleri arttırıldı.

League of Legends Zac

Pek sevilmese de yeni güncelleştirme ile Zac’in sihir ile verdiği hasar düşürülmüş durumda. Ayrıca bekleme süresi de arttırıldı.

League of Legends’ın 9.11 güncelleştirmesi 29 Mayıs günü indirilebilir olması bekleniyor. Yapılan tüm değişiklikleri görbilmeniz için, League of Legends’ın açık beta programına kayıt olmalısınız. Programa kayıt olmak için buraya bakabilirsiniz.

Yeni Bir Matrix Filmi Geliyor Olabilir

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün