Teknoloji

Motorola One Action, Teknik Özellikleri İle Ortaya Çıktı !

Geçtiğimiz günlerde özelliklerinin tamamı ortaya çıkan ve 20 Haziran tarihinde tanıtımı gerçekleştirilecek olan Motorola One Vision’a oldukça benzeyen ve yine One ailesine ait olan One Action isimli bir akıllı telefon, fotoğraflarıyla ve donanım özellikleriyle beraber internet ortamında ortaya çıktı

One Vision’a benzeyen tarafları da bulunan One Action, Motorola’nın One akıllı telefon serisinin en bütçe odaklı cihazı olma unvanını taşıyor. Sadece donanım özellikleriyle değil aynı zamanda tasarımıyla da One Vision’ı fazlasıyla andıran cihaz, Android One programına dâhil olduğunu belirten logoyu arka kapağının alt kısmında barındırıyor.

Bütçe telefonu olduğu söylenmesine rağmen tam 3 adet arka kameraya sahip olan One Action görenleri şaşırtıyor. Cihazın ön kamerası ise 21:9 en/boy oranında sahip ekranının içerisindeki delikte yer alıyor. Gücünü Samsung’un Exynos 9609 yonga setinden alan cihaz, tercihe göre 3 veya 4 GB’lık RAM ve 32/64/128 GB’lık dâhili depolama kapasitesine 3.500 mAh’lik bataryanın yanında sahip.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün