DiziHaber
Trend

Netflix’in 2. Türk Dizisi Atiye yayınlandı!

Netflix Türkiye’nin ikinci orijinal içeriği Atiye, globaldeki adıyla The Gift, 27 Aralık günü yayınlandı.

Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrollerini üstlendiği Atiye, 6 saat süren 8 bölümü ile sizleri ilginç bir hikayeye sürükleyecek.

Dizinin konusunu, adından da anlaşılabileceği üzere Atiye ismindeki bir kadın oluşturuyor. Beren Saat tarafından canlandırılan Atiye, geçimini çizdiği resimlerden çıkaran bir ressam. Fazlasıyla klasik bir hayatı olan Atiye, bir şekilde Göbeklitepe‘de yapılan arkeolojik kazılara dahil oluyor ve bu kazı, onun hayatını değiştiriyor. Çünkü Atiye, Göbeklitepe’de kendisinin bile o güne dek bilmediği geçmişiyle ilgili bazı sırları buluyor.

Atiye’nin hayatının değişmesine neden olan kişi ise Göbeklitepe’deki kazı çalışmalarını yürüten Arkeolog Erhan’ın ta kendisi. Mehmet Günsür tarafından canlandırılan Erhan, dizi boyunca hem Atiye hem de kendi ailesini ilgilendiren sırları açığa çıkarmak için elinden geleni yapacak.

Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün yanısıra dizinin zengin oyuncu kadrosunda Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger de bulunuyor.

Dizinin tam oyuncu kadrosu ise şu şekilde;

Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın.

Atiye’nin Netflix sayfasına erişmek isterseniz, burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün