FilmSinema

Avengers: Endgame Son Fragman

Marvel uzun bir aradan sonra nihayet Avengers Endgame'nin son fragmanını yayınladı

Avengers’ın yeni fragmanı: Marvel Studios’un Perşembe günü yayınladığı Endgame, 26 Nisan’da Marvel Sinematik Evren’ine yapacağımız bir sonraki gezimizin ipuçlarını sunuyor.

Thanos, Avengers: Infinity War’da insanlığın yarısını yok etmiş olabilir, ama bu, savaşın bittiği anlamına gelmiyor.

Uzay gemisinde mahsur kalan Tony Stark ( Robert Downey Jr. ), Dünya’da bulunan nişanlısı Pepper Potts için bir mesaj kaydeden ve Demir Adam olarak ilk günlerini hatırlatan ve ona aşık olan bir video ile başlıyor.

avengers endgame

3 ay önce yayınlanan fragmanda yok oluş sonrası new york’un son halini gösterilmişti. Neredeyse 3.2 milyar insanın yok eden Thanos’un sebep olduğu yıkım sonrası sağ kalan insanların dayanışma içinde olduğunu ve birbirlerinin yaralarını sardığını görüyoruz.

avengers endgame

Son fragmana baktığımız zaman Hawkeye’nin gizemli kızı ile ok atıyor devamında ise Hawkeye Asya da bir yerlerde savaştığını görebliyoruz taki Natasha yanına gelene kadar ve bu sırada birbirlerine olan yakınlaşmaları bize Hawkeye’nin ailesinin öldüğünü ve Natasha gelene kadar intikam peşinde koştuğunun en büyük kanıtı. Anlaşılan intikamını da almış gibi görünüyor.

avengers endgame

Thor’a gelecek olursak Avengers’in en güçlü karakteri olduğunu biliyoruz. Ayrıca Thanos’un insanlığı yok etmesine engel olamadığı için kendisinin büyük bir vicdan azabının içinde yaşadığını biliyoruz. Umarım Endgame’de Thanos’u iyi bir dayak atar.

avengers endgame

Endgame’de Ant-Man’nin hiç olmadığı kadar ciddi olduğuna şahit olduk. Anlaşılan işler ciddiye binince büyük adam olmak gerekiyor. Ne yalan söyleyeyim eski halini tercih ederim.

avengers endgame

Film başlamadan önce her bir karakterin kişisel hayatlarını ve mücadelerini izleyecekmişiz gibi duruyor. Son olarak bütün yenilmezler son bir savaş için bir araya geliyorlar. Avengers Engame’nin son fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Önceki film de Doctor Strange’in taşı Thanos’a vermesi şüpheli görünse de bunu yapmasındaki amaç 14 milyon 605 olasılığın içinde tek şanslarının insanlığın yarısının yok olmasından geçtiğini biliyor diye düşünüyoruz.

Marvel, filmin isminden de anlaşılacağı üzere “Endgame” ile yenilmezler serisini sonlandıracak mış gibi duruyor. Bize soracak olursanız Doctor Strange filmin sonunda geri dönecek. Büyük ihtimalle yok olan insanlığı geri getirecekler. Böylece Marvel yeni bir seriye başlayabilir.

Sony Xperia 1 Ön Siparişte

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün