Sinema

Yeni Bir Matrix Filmi Geliyor Olabilir

John Wick 3'ün yönetmeni, Matrix'in yönetmeni olan Wachowskis kardeşlerin yeni bir devam filmi üzerinde çalıştıklarını iddia ediyor

Hollywood’da büyük serilerin yeniden başlaması bir adet haline gelmeye başladı ki bu durumdan bir hayli hoşnut olduğumuzu söyleyebiliriz. Aldığımız duyumlara göre Matrix filminin devam filmi geleceği yönünde iddialar olmuştur. John Wick 3’ün yönetmeni Chad Stahelski, Wachowski kardeşlerin yeni bir Matrix filmi üzerinde söylüyor.

Son yıllarda devam filmi geleceği ile ilgili sürekli dedikodular dönüyordu. Çocukluğumuzun efsane filmlerinden biri olan Matrix, 2017’de Warner Bros.’un, Michael B. Jordan’ın başrolde olduğu ve Zak Penn’in yeni bir film çıkaracağı iddiaları söyleniyordu. Şuan bu konuda ile ilgili yeni iddialar çıkmış durumda.

Yahoo! Movies’e açıklma yapan Stahelski, Wachowskis kardeşlerin serinin devamı niteliğinde olacak yeni bir Matrix filmi üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Matrix

Stahelski, söylediği iddialara rağmen filmde Lana Wachowski’nin yönetmen olarak yer alıp almayacağından emin olmadığından da söz etti. Wachowski kardeşlerin geçen yıl Şikago’daki üretim ofisini sattıktan sonra emekli olacağına dair söylentiler var.

Wachowskis kardeşlerin yeni bir Matrix filmi için yeniden iş başı yapmış olmaları herkesi mutlu ederdi. Buna benzer örneklerle daha önce karşılaşmıştık. Matrix, Wachowskis’lerle özdeşleşmiş özel bir marka oldu. Bu nedenle yeni bir Matrix filminde onların olmayacağını görmek Matrix hepimizi üzebilir.

İddiaların medyada yayılmasının ardından Stahelski’nin temsilcisi bir açıklama yaptı. Haberin gerçeği yansıtmadığını, Wachowskis kardeşler yeni bir Matrix filmi çekerse Stahelski’nin filmin bir parçası olmaktan memnun olacağını söylediği belirtildi.

Windows 10’nun Giriş Yöntemi Değişiyor

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün