Sinema

Marvel Yeni Bir Film mi Çekecek

Marvel Studios, Avustralya’da yeni bir film çekecek. Filmin hangi karakter ile ilgili olduğu bilinmiyor

Sinemaya gidip herhangi bir filmi seçip izlediğimizde ne kadar rahat bir şekilde eleştirsekte, sinema filmleri çekilirken çok büyük emek ve çok büyük paralar sarfedilen eserlerdir. Doğal güzelliklerini ve ekonomik imkanlarını kullanan Avustralya, pek çok filmin çekimlerine ev sahipliği yapıyor olması ülkeyi adeta bu iş için varmış gibi bir izlenim vermiş durumda.

Avustralya’nın Sanat ve İletişim Bakanı Mitch Fifield ve New South Wales Sanat Bakanı Don Harwin tarafından yapılan açıklamaya göre Sydney’de yeni bir Marvel filmi çekilecek. Yaptıkları açıklamada filmin ismi hakkında bilgi vermediler. Filmden Marvel filmi şeklinde bahsettiler.

Çekimler Avustralya’daki Fox stüdyolarında ve çeşitli bölgelerde gerçekleştirilecek. Avustralya ilk kez Marvel filmlerinini çekimlerine ev sahipliği yapmıyor daha önce de bir çok filmin de çekildiği olmuştur.

Marvel Yeni Bir Film mi Çekecek

Fifield, “Thor: Ragnarok’un başarısının ardından Marvel’in Avustralya’ya dönmesinden dolayı çok heyecanlıyız. Son prodüksyonu garantilemek 150 milyon dolardan fazla yeni uluslararası yatırım çekecek, 4700 yeni Avustralyalı işi yaratacak ve 1200 kadar yerel işletmenin hizmetlerini kullanacak.” şeklinde aktardı.

Bu yeni bir Thor filmi olabilir mi? Thor’u canlandıran oyuncu Chris Hemsworth bir Avustralyalı, son Thor filminin yönetmeni Taika Waititi de Yeni Zelandalı. Avustralya Hükümeti tarafından ekonomik olarak desteklenen filmlerde Avustralyalı oyuncuların olması pek de şaşılacak bir durum değil.

Elde edilen bilgiler doğrultusunda gelecek olan filmin Thor filmi olma olasılığı ne kadar yüksek olsa da bizim de kendimizce bir kaç fikrimiz var. Bunlardan birisi, ne kadar da zor bir ihtimal olsa da biz Kaptan Amerika olduğundan şüpheleniyoruz. Sebebi ise Kaptan Amerikanın bizce filmlerde gereksiz araya sıkıştırılmış bir rolü varmış gibi olduğunu düşünmemizdir. Kabaca baktığımızda bile bir faaliyeti olmadığını görebiliyoruz. Özellikle de Kaptan Marvel geldikten sonra neredeyse hiç işlevi kalmadı.

Marvel Yeni Bir Film mi Çekecek

Diğer karakterlere baktığımızda hepsinin bir süper gücü var ama Kaptan Amerikanın ne uçabiliyor ne de avuçlarını içinden lazerler ateşleyebiliyor.

Eğer film Kaptan Amerika ile ilgili olursa tahminimizce yeni yeteneklere kavuşacak. Böyle düşünmemizin nedeni dünyada daha fazla savaşın olacağına olasılık vermediğimizden. Daha doğrusu Marvel’in yeni filmleri budan sonra uzay da geçebilir belkide dünya yok olur yeni bir gezegen arayaşı ya da seyyah gibi uzayın derinliklerinde gezerler. Marvel bu ne çıkacağı hiç belli olmaz.

Thanos’un Göründüğü Üçüncü Avengers: Endgame Fragmanı Yayınlandı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün