DiğerTeknoloji

Yeni LG W10

Güney Koreli teknoloji üreticisi LG, Hindistan’da uygun fiyatlı yeni bir akıllı telefon modeli duyurmaya hazırlanıyor. LG W10 olarak isimlendirilen bu akıllı telefonun görüntüleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Akıllı telefon üreticileri arasındaki rekabet hız kesmeden devam ediyor. Şirketler sayısız telefon modeli çıkarıyorlar ve akıllı telefon sektörünü yakından takip etmek isteyen potansiyel müşteriler bu hıza yetişemiyorlar. Yeni bir telefon modeli haberi de LG’den geldi. LG’nin, önümüzdeki günlerde Hindistan’da duyuracağı yeni uygun fiyatlı akıllı telefon modeli LG W10, bir kez daha görüntülendi. İşte LG W10;

LG W10

LG’nin yeni W10 modelinin bugüne kadar ortaya çıkan teknik özelliklerine yakından  bakacak olursak; her şeyden önce LG, W serisi olarak bu telefonları piyasaya sürecek ve bu modelin sınıfının en düşük üyesinin olacağını söylemek mümkün görünüyor. Çift arka kemaraya sahip olan LG W10, 8 çekirdekli ve 2.0 GHz hızında MediaTek Helio 12nm işlemciye sahip olacak. Bununla birlikte W10, 4.000 mAh batarya kapasitesine sahip olacak ve LG’nin Boombox hoparlör teknolojisini bünyesinde barındıracak. 

Daha Fazla Göster

M.Mustafa SAYI

CodeSoftware Co-Founder

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün