Oyun

Fortnite 8. Sezon Güncellemesi Hakkında Herşey

Fortnite'nin tüm platformlara dahil olmak üzere aldığı yeni güncelleme

Fortnite’ın büyük 8.0 güncellemesi tüm platformlar için yayında. Bu sezon korsanlar etrafında kurgulanan tema ve yeni bir silah getirdi. Ayrıca oyun haritasında bazı yerlerde büyük değişiklikler var. Bu yazımızda sizi tüm değişikler hakkında bilgilendireceğiz.

Popülerliğini devam ettiren battle royale oyununun 8. Sezonunun resmen başlamıştır. Görüldüğü gibi, bu sezon korsanlar üzerinde kurgulanan tema ve yeni bir top silah getirdi. Epic games ayrıca oyunun haritasında bazı büyük değişiklikler yaptı; adanın içinden bir volkan çıktı ve keşfedilecek iki yeni çevre var.

Yeni bir sezon aynı zamanda yeni bir Battle Pass satın alabileceğiniz anlamına gelir ve kilidini açmak için bir ton yeni kozmetik ödülle birlikte gelir. Tüm değişiklikleri öğrenmenize yardımcı olmak için, Fortnite 8. sezonda yeni olan her şeyi bir araya getirdik.

Fortnite 8. Sezon görseli

Fortnite 8. sezon yama notları

Fortnite’ın 8.0 güncellemesinin yama notları yayınlandı ve oyunda yapılacak bir ton değişikliğin detaylarını açıkladılar. Adaya yeni bölgeler eklenmesi üzerine, Epic games yeni bir silah tanıttı. Bu yeni silahın adı Korsan Topu. Bu silah uzaktaki yapıları tahrip etmek ya da oyuncuları haritanın bir ucundan diğer ucuna fırlatmak için kullanılabilir.

Güncellemedeki en önemli detaylardan birisi de, bir partideki her oyuncunun challenges ile ilgili ilerlemelere katkıda bulunmasını sağlayan yeni bir özellik olan Party Assist (Grup Yardımı). Epic games ayrıca, Apex Legends’ın en iyi özelliklerinden birini kopyaladı ve Fortnite’a kendi başına bir ping sistemi ekledi. Son olarak, geliştirici iki LTM’yi geri getirdi; 50v50 ve Close Encounters.

Fortnite 8. Sezon Battle Pass ve Skinler

Her sezon olduğu gibi Epic games, Fortnite için yeni bir Battle Pass sunuyor. 7. Sezon’un tüm ekstra Overtime challenges’ı tamamladıysanız, yeni pass’ı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Diğer herkes ise normal fiyattan 950 V-Bucks karşılığında bunu alabilir.

Daha önce olduğu gibi, 8. Sezon Battle Pass, oyunculara özel challenges’dan oluşan bir listeye erişebilmelerine olanak sağlıyor. Bunları tamamlamak, 8. Sezon’daki yeni skinlerin ve diğer kozmetik ürünlerinin kilidini açacak olan seviyeyi yükseltir. Battle Pass satın almak, oyunculara otomatik olarak Blackheart ve Hybrid skinlerini verir; bu ikisi de farklı tarzlara evrimleşebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün