FilmSinema

Thanos’un Göründüğü Üçüncü Avengers: Endgame Fragmanı Yayınlandı

Marvel hayranlarının merak ettiği Thanos yayınlanan iki fragmandan sonra sonunda görebildik.

Marvel hayranlarının merakla beklediği yeni filme sayılı günler kaldı. Marvel evreninin ilk üç aşamasını içeren ve “Infinity Saga” olarak adlandırılan dönem çok yakında sona erecek. Serinin son filmi olan Avengers: Endgame, 25 Nisan’da gösterime girecek.

Filmin çıkış tarihi yaklaştıkça, Marvel hayranları daha da fazla heycalanıyorlar. Bazı hayranlar daha fazla detay görmek istemediklerini söylerken bazıları ise filmi görmek için sabırsızlanıyor. Pazarlama ekibinin filmin ilk 15-20 dakikalık kısmından görüntüler içeren tanıtımlar planı bu fragmanda da geçerli mi kesin değil.


Fragmanın en can alıcı noktası ise daha önce yayınlanan iki fragmanda Thanos’un nerede olduğunu, ne yaptığını merak eden Marvel hayranlarını az da olsa meraklarını gidermiş olması.

Önceki filmde Thanos evrenin yarısını yok etmişti. Bu olayda yaralanmış görünüyordu ancak yeni fragmanı izlediğimizde çok daha iyi durumda olduğunu hatta savaşa hazırlandığını görüyoruz.

Aklımıza takılan bir soru var Thanos parmak şıplatarak evrenin yarısını yok edebiliyorsa 25 Nisan’da gelecek olan filmde Thanos neden rekabete girecek. Şuan Thanos’un savaşıp şavaşmayacağı belli değil ama savaş olmayacaksa film de izlenecek bir şey olacağını sanmıyoruz. Bu da bize bir savaşın olacağının kanıtıdır. Yoksa Thanos’un eldiveni bozuldumu…

Aşağıdaki videodan Thanos’un olduğu fragmanı izleyebilirsiniz.

Huawei’nin Yeni Amiral Gemisi P30 Pro Özellikleri

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün